«Пес Патрон»: за добу перший епізод мультсеріалу зібрав понад 130 тисяч переглядів

09.01.2023

Відомий всьому світові пес Патрон тепер став мультперсонажем. У Ютубі відбулась прем’єра першої серії про пса, який служить в ДСНС України. Епізод під назвою «Зруйнований міст», — розмова Патрона з другом, котом Томом. Приятелі говорять про те, як проходить робочий день Патрона. За першу добу серія має понад 130 тисяч переглядів, повідомляють у ДСНС.

У створенні мультфільму бере участь чимало вітчизняних зірок. Наприклад, звучать голоси коміка та волонтера Василя Байдака, співачки Наді Дорофеєвої, топактора серіалу «Танька+Володька» Тараса Стадницького, репера Позитива і це — неповний перелік. Мультфільм виходить з англійськими субтитрами.

Як повідомлялось, Патрон — собака породи джек-рассел-тер’єр. Йому два роки, вперше про нього розповіли рятувальники 15 березня 2022 року. Він працював на пошуках вибухівки у Чернігові. У Патрона є власна сторінка у інстаграм, де можна дізнатись про всі актуальні новини його бурхливого життя та діяльності. Чотирилапий отримав «Пальмового пса» у Каннах та медаль «За віддану службу» від Президента України. Вийшла і благодійна марка з псом Патроном.