Під час вибуху у російському Бєлгороді загинула родина українців

У російському місті Бєлгород внаслідок вибуху загинула українська родина біженців з Харківщини.

Про це повідомив Дергачівський міський голова В’ячеслав Задоренко.

«Сьогодні вночі внаслідок дій, спричинених російськими військовими, у місті Бєлгород загинула родина Коптелових з Цупівки – три людини, зокрема й маленька дитина», — написав він.

Він додав, що ця інформація надійшла від інших вимушених переселенців.

«Жителі Цупівки та інших окупованих населених пунктів вимушені були тікати від війни через Росію до країн Європи будь-якими доступними шляхами. На жаль, як бачимо, Росія знищує наших людей і на своїй території», — додав Задоренко.

Журналісти-розслідувачі повідомили, що на будинок у місті впала російська ракета від ЗРПК «Панцир». Таких на озброєнні в України немає.

Нагадаємо, уночі 3 липня у російському Бєлгороді сталися кілька вибухів. Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков повідомив, що є троє постраждалих внаслідок пожежі в приватному будинку. Як каже Гладков, потерпілих доставили до лікарні і надають їм необхідну допомогу.

Пізніше губернатор області заявив про 3 загиблих унаслідок «гучних звуків». За його словами, ще 4 людини поранені, з них двох доставили до лікарні.

«Чоловік та дитина 10 років. Чоловік зараз перебуває у тяжкому стані», — заявив Гладков.

За словами губернатора, є часткові руйнування 11-х багатоквартирних будинків та 34-х приватних житлових будинків (з них 5 повністю).