Підбірка книжок для дошкільнят, з яких хочеться виписувати цитати

Книжки з яскравими ілюстраціями

Дитячу увагу сьогодні часто захоплюють саме гаджети з іграми, а не книги. І змусити дітей читати може бути проблемою для багатьох батьків. WoMo підібрав книги, які зацікавлять дитину, оскільки в цих книгах багато малюнків, і юні читачі можуть використовувати картинки, щоб краще ідентифікувати нові слова і зрозуміти історію.

Щастя — це лисичка

Жив собі в одному великому місті хлопчик. У нього були мама, тато й хатинка в дереві. Якось у житті Павла з’явилася лисичка. А коли у твоєму житті з’являється лисичка – жди чого завгодно.

Чуттєва ілюстрована історія письменниці Евеліни Дацюте й художниці Аушри Кюдулайте розповідає про дружбу хлопчика та лисички, про щедрість, сум утрати й радість відкриття.

Про те, що важливо для кожного – великого і маленького. Про щастя.

Переклад цієї книжки здійснений за підтримки Lithuanian Culture Institute.

Веселі випадки котячої громадки

Ми знаємо, як Ви та Ваші дітки обожнюють котиків, саме тому ми продовжуємо видавати про цих милих пухнастиків книжечки. Представляємо польський дитячий бестселер «Веселі випадки котячої громадки».

Уявіть собі, що в одному просторі живе вже три котиська і до них приносять ще одного новенького малючка.

Чи сподобається це котикам, які вже прижилися в звичній обстановці лише їх трьох? Як розвиватимуться їхні цікавезні пригоди? А, може, вони все ж таки подружаться і стануть однією командою?

Про це та інше, Ви можете дізнатися з нової книжки. Ну дуууууууже муркотливе це чтиво, ніхто не може зупинитися в процесі читання, бо кожна сторінка цікавіша за попередню.

Диводрім і Піжамна Пані

Батьки маленької Ясі поїхали у справах. Дівчинка не хоче лягати спати, бо дуже за ними сумує. Щоб онука заснула, дідусь пригадує легенду зі свого дитинства про чарівника Диводріма, який уміє літати, бути невидимим і навіть здійснювати потаємні бажання. Але познайомитися з ним можна тільки уві сні.

Яке бажання загадає Яся? Куди помандрують вони з Диводрімом? І як дізнатися, чи все це насправді?