Піонер у сфері прямих продажів: Avon відзначає 135 років

R

Компанія Avon відзначає в цьому році 135 років з дня заснування. З часу її заснування Девідом Х. МакКоннеллом у 1886 році кожна учасниця команди Avon продовжує його справу й утверджує фундаментальні принципи компанії, роблячи свій внесок у добробут суспільства через використання її бізнес-моделі, товарів-бестселерів та різних соціальних ініціатив.

Компанія Avon була піонером у сфері прямих продажів, давши жінкам можливість мати економічну незалежність. Завдяки програмі «Разом проти раку грудей» ось уже більш як 20 років Avon привертає увагу до проблеми раку молочної залози, що є однією з найпоширеніших причин смертності серед жінок. Акції та заходи в рамках програми спрямовано на інформування жінок про здоров’я грудей, а завдяки можливості пройти безкоштовне дослідження жінки з невеликих населених пунктів отримують якісне обстеження та дізнаються про стан свого здоров’я.

У 2021 році в рамках програми «Разом проти раку грудей» команда Avon створила браслет дружби і підтримки. Головна ідея полягала в тому, щоб носити браслет на руці як нагадування про візит до мамолога. Крім того, Avon закликає подбати не тільки про себе, а й про жінку, яка вам дуже близька. Подаруйте другий браслет вашій мамі, бабусі або подрузі. Розкажіть їм про ініціативу і на своєму прикладі змотивуйте їх відвідати мамолога.

Avon завжди була компанією, яка дбає про своїх співробітників і допомагає, щоб життя навколо ставало яскравішим та цікавішим.