Пісні та мрії. Незрячий хлопчик з Чернігова заспіває з Вакарчуком

19.03.2024

Хлопцю Андрію виповнилося 13 років. Він живе у багатодітній родині в Чернігові і не бачить від народження. Проте він чудово співає, а його улюбленим музикантом давно став Святослав Вакарчук. Про це розповідає «Суспільне».

Близько двох років Андрій займається вокалом і найбільше полюбляє пісні «Океану Ельзи». Викладачка музики Андрія вважає його талановитим хлопцем і знає про його головну мрію – зустрітися с улюбленим виконавцем. Про це дізнався волонтер Ігор Хонін, коли приїхав до навчально-реабілітаційного центру, де навчається Андрій. Він зняв відео співу хлопця та виклав у соцмережах, де його побачили тисячі користувачів. Хонін розповів, що майже одразу багато хто хотів допомогти Андрію та здійснити його давню мрію про зустріч зі Святославом Вакарчуком.

Врешті решт так і сталося. Музикант дізнався про Андрія і знайшов час на візит до нього. Хлопець не одразу повірив своєму щастю, але впізнав музиканта по голосу і швидко переконався, що рядом з ним дійсно Святослав Вакарчук. Фронтмен гурту заспівав для Андрія пісню «Обійми». Хлопець був розчулений і вдячний, його мрія здійснилася.

Часу на спілкування було обмаль. Проте Андрій домовився із Святославом про те, що якось заспіває разом з ним зі сцени.

Читайте також: Надихаючись «Оскаром». «Океан Ельзи» готує перший альбом англомовних пісень

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram