Подяка за два тижні шлюбу: продюсер Джон Пітерс заповів Памелі Андерсон $10 мільйонів

30.01.2023

Продюсер Джон Пітерс, який перебував у двотижневому шлюбі з американською секс-бомбою Памелою Андерсон, вирішив зробити для неї щедрий подарунок після своєї смерті. За словами чоловіка, у своєму заповіті він залишив зірці $10 мільйонів, попри їхній короткий роман. Про це повідомив таблоїд Variety.

«Я завжди буду любити Памелу. Вона у моєму серці. Насправді я залишив для неї $10 мільйонів. Вона навіть не знає про це. Ніхто не знає про це. Я кажу вам про це вперше. Мабуть, я не повинен був цього казати. Але це для неї, і неважливо, потрібно це їй чи ні», — зазначив Джон Пітерс в інтерв’ю виданню.

Як відомо, Джон Пітерс та Андерсон познайомилися у 1980-х у маєтку Playboy. Відразу після знайомства продюсер почав робити для Андерсон коштовні подарунки. Свого часу він навіть подарував коханій кабріолет Mercedes 420SL.

Як повідомлялось, після чотирьох невдалих шлюбів зірка вагалася, чи варто знову випробовувати долю, все-таки наважилася. У січні 2020-го пара таки зіграла весілля у Малібу. А вже за два тижні Пітер покинув дружину, повідомивши їй про це у текстовому повідомленні.

До цього Памела Андерсон була заміжня за Томмі Лі (він «подарував» їй двох синів та гепатит C), Кідом Роком та (двічі) та Ріком Саломоном. Не так давно зірка вирвалася з токсичних стосунків із футболістом Аділем Рамі, а згодом розлучилася і зі своїм охоронцем Деном Хейхерстом.