Презентація книги «За Перекопом є земля»

Подія відбудеться 27 травня о 16.00 у київській Книгарні «Є» на вул. Лисенка, 3

25.05.2023

27 травня у книгарні «Є» разом з Анастасією Левковою та Богданою Романцовою відбудеться обговорення великого кримського роману «За Перекопом є земля», унікальну кримську історію й культуру та національне різноманіття півострова.

«За Перекопом є земля» — це роман Анастасії Левкової, спроба відкрити материк для півострова, а півострів для материка з незвичного ракурсу. Родинні таємниці, пошук власної національної приналежності серед суміші культур Криму та складний вибір ідентичності. Авторка почала писати цей роман у 2012 році, він  базується на більш як 50 інтервʼю, які краще допоможуть зрозуміти Крим. Модераторкою події  буде літературна критикиня Богдана Романцова.

…Вечорами удома я читаю поезію українською вголос — щоб мій язик не шпортався, коли я говорю цією мовою. Мені до вподоби говорити українською, бо з нею з’являюся інша я. Одна я — була колись у розмові кримськотатарською: то лагідна, то розлючена, то сумна, то весела. Друга я — англомовна: впевнена у собі й трошечки галаслива. Третя — україномовна: вдумлива і розважлива. Третя, точніше, щонайперша я — звичайно, рідномовна, себто російськомовна. Якою я є у своїй найзвичнішій мові?