У Львові та Тернополі запустили West Business Hub, який допомагає жінкам релокувати бізнес

Резиденткам  дають кошти на переїзд та оренду

Від початку повномасштабної війни Львівщина та Тернопільщина стали прихистком для багатьох українських підприємств, які погодилися на релокацію. Знайшли тут прихисток і підприємиці, які становлять більшість серед тих, хто підтримує економіку України. Саме для них запустили проєкт West Business Hub, який допомагає релокувати бізнес до Львова або Тернополя.

Ініціатива підтримує релокацію жіночих бізнесів організаційно та фінансово: фінансується перевезення та сплата оренди за шість місяців.

Простір хабу — це велике спільне виробниче та складське приміщення, де бізнесвумен облаштовують свої виробництва; організацію розміщення та облаштування робочого місця, виробництва або офісу; консультації та менторську підтримку; можливість розвитку та масштабування бізнесу у співпраці з Business Development Manager.

Сфери бізнесів, заявки яким подають на релокацію різноманітні — косметичні бренди, виробництво меблів та сумок, агрокомпанії, та навіть ІТ-підприємство і проєкт 3D дизайну.

Участь у проєкті можуть взяти усі жінки-підприємиці чи керівниці сімейних справ, бізнес яких постраждав через війну, а також ті, хто хоче перевезти підприємства до більш безпечних регіонів. Резидентками West Business Hub можуть стати власниці МСП, які зможуть забезпечити подальшу безперебійну діяльність підприємства.

У Тернополі проєкт West Business Hub триватиме до 31 грудня 2022 року, у Львові — до 31 січня 2023 року. Заявки приймають, поки є місця у хабах.

Від початку повномасштабної війни West Business Hub скористались вісім жіночих підприємств з Харківщини та Київщини. Наразі у двох хабах у Львові та Тернополі планують розмістити до 10 підприємств. Вільними є площі приміщень від 20 до 60 кв. м.