«ЄМиколай»: шість кроків, як допомогти дітям на свята

Проєкт «єМиколай», який запустили на платформі «єДопомога», працюватиме до 14 січня 2023 року включно. Здійснити бажання дитини можна за декілька простих кроків. Про це повідомляє соціальна інформаційна платформа на своєму офіційному Telegram-каналі.

«Мрійники пишуть листи зі своїми бажаннями, прикріпивши новорічний малюнок на платформі «єДопомога». А «єМиколай» обирає лист тієї дитини, якій він хоче зробити подарунок», — пояснюють у повідомленні.

Для цього треба перейти на сайт проєкту, натиснути «Стати єМиколаєм» та обрати спосіб, за яким бажаєте відправити подарунок дитині: «З рук в руки» чи «Онлайн». Далі треба обрати лист, який написала дитина, та натиснути «Допомогти».

«З рук в руки»

Якщо ви обрали спосіб «З рук в руки», то необхідно дочекатися дзвінка оператора контакт-центру «єДопомога». Він скоординує з батьками дитини доставку подарунка, а також отримання промокоду «Нової пошти». Подарунок до 10 кілограмів доставлять безкоштовно на підконтрольну Україні територію. Можна і самостійно передати його дитині під час зустрічі.

«Онлайн»

Якщо ви обрали «Онлайн», для цього треба передплатити у «єДопомога» 500 або 1 тисячу гривень у дитячих магазинах-партнерах акції: «Будинок іграшок», VIP Maluk, CHICCO або BABYSHOP. Дитина отримає подарунковий сертифікат та обиратиме собі подарунок сама.

На платформі вже є 15 856 листів від дітей, де вони просять від шоколадки до мобільного телефону.