Редакція WoMo отримала відзнаку від ГО «Землячки»

16.04.2024

10 квітня громадська організація «Землячки» відзначила другу річницю від дня заснування у КВЦ «Парковий». За цей час організація закрила понад 18 000 індивідуальних запитів захисниць та надала їм підтримку на суму понад 200 мільйонів гривень. Цьогоріч особливу відзнаку від ГО «Землячки» отримала редакція WoMo.

Відзнака — це гільза патрона, якими захисниця Руна боронить Україну в одній із гарячих точок.

«Землячки» відзначили редакцію womo.ua за системну підтримку та  культуру взаємодопомоги, яка стає невід’ємною частиною нашого життя.

«Благодійність для нас — це не лише допомога, але й культура взаємодопомоги та підтримки, яка стає невід’ємною частиною нашого життя. Сьогодні ми не тільки сприяємо розвитку культури ‘жінка-військова’, але й активно просуваємо культуру систематичної благодійності», — сказала Ксенія Драганюк, співзасновниця ГО «Землячки».

ГО «Землячки» закликає всіх долучитися до культури систематичної благодійності та підтримати захисників України. Докладніше про діяльність ГО «Землячки» можна дізнатися на сайті. Womo.ua щиро дякує ГО «Землячки» за цю важливу нагороду.