Релакс концерт «Колискові для дорослих» 25 вересня

25.09.2023

Обмаль часу на весь текст?

Читати спойлер

Pochayna Event Hall продовжує серію концертів в незвичайному релакс форматі. Цього разу участь у проєкті візьме ODARA (Дар’я Ковтун) — відома українська співачка, фіналістка шоу «Х-фактор».

Особливістю її музичного стилю є пошук і глибина сенсів у піснях. Великий вплив на творчість артистки має творчість чоловіка — композитора і піаніста Євгена Хмари.

На вечері прозвучать авторські та відомі всім народні колискові пісні. Колискова для дітей — чудово і звично, а колискова для дорослих ⁃ це повернення в центр і ядро свого життя, на перетині роду, Матері — землі, Бога і майбутніх поколінь

“Зазвичай ми розглядаємо колискову, як пісню виключно для дітей, — розповідає Одара, — Ми або в дитинстві слухали як нам співали мами, бабусі, або наспівуємо своїм дітям. У колискової є магічна властивість швидко повертати нас, особливим шляхом, в ресурсний стан, в стан спокою, в стан ясності. Це певне “доколихування”. Хто не “доколисався”, кому не вистачило цієї сакральної музики в дитинстві, той зможе зараз надолужити те, чого не вистачило або було втрачено, і пережити цей глибинний досвід на перетині минулого і майбутнього зараз”.

 

Особливістю цього концерту, за ідеєю співачки, стане те, що вода, як елемент, буде супроводжувати всю цю музичну сесію. Чому вода? Тому що вода — це очищення. Вода — це джерело. Люди не можуть жити без дихання, і без води. Це елементи першої необхідності. Тому вся музична сесія буде пронизана живим диханням і живою водою.

Новини партнерів