Родини зниклих осіб можуть отримати безоплатну правову допомогу

У межах підписаного меморандуму про співпрацю між Офісом Уповноваженого зі зниклих безвісти та Координаційним центром з надання правової допомоги родини зниклих осіб можуть отримати безоплатну юридичну допомогу. Про це повідомив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, юридичний супровід має велику роль.

«Безумовно, юридичний супровід цих людей є вкрай важливим, адже вони зараз у відчаї й не можуть з усіма деталями розібратися самостійно. Саме тому ми ухвалили рішення всіляко сприяти їм у цьому!» — наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Про найближчий центр допомоги можна дізнатися, зателефонувавши за номером: 0 800 213 103. Також надаються спільні та індивідуальні правові консультації при офісах регіональних координаторів Уповноваженого.

Повідомити про зниклих безвісти можна на гарячу лінію: 0 800 339 247. Написати можна у месенджерах на номер: (095) 896-04-21 чи повідомити про зниклого особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26.