Рок-хіти та джаз на терасі: у серці Києва пройдуть вечори симфонічної музики

23.06.2023

1 та 2 липня на терасі торгово-розважального центру Gulliver пройдуть вечори симфонічної музики. Віртуозний оркестр, легендарні хіти та неймовірний краєвид у самому серці столиці – команда A Concert запрошує провести літні вечори особливо.

В подіях візьмуть участь GosOrchestra — оркестр, що виконуватиме пісні Queen, Nirvana та Maneskin, та професійний Aniko Dolidze Swingtet, що гратиме джаз. Спеціальні концертні програми з авторськими аранжуваннями, розроблені оркестром під керівництвом Олександра Госачиноського, дають можливість по-новому почути улюблені хіти. Склад оркестру формується індивідуально в залежності від програми кожної події. 

Заходи пройдуть на літній терасі ТРЦ Gulliver – одного з найбільших центрів дозвілля в столиці. Тераса на 5-му поверсі — затишна, простора та зонована локація з неймовірним краєвидом на Київ. Також у ТРЦ піклуються про безпеку, тому на -1 поверсі передбачене сертифіковане укриття на випадок повітряної тривоги.

Найближчі заходи на терасі Gulliver:

1 липня, 19:00 – Музика Queen, Nirvana та Maneskin у виконанні симфонічного оркестру. Квитки за посиланням

2 липня, 19:00 – Вечір джазу у виконанні Aniko Dolidze Swingtet (Frank Sinatra, Ella Fitzgerald та інші). Квитки за посиланням.

Частина коштів від продажу квитків на заходах A Concert відправиться фонду Helper, який зараз займається допомогою потерпілим внаслідок трагедії в Херсонській області. Крім цього, на заході буде благодійний  аукціон, до якого глядачі зможуть долучитися, а всі зібрані кошти також направляться фонду Helper. 

A Сoncert — новий спільний проєкт клубу Atlas і команди Salat Party. Мета організаторів — створювати нові формати на основі сучасної та класичної оркестрової музики і відкривати нові локації, урізноманітнюючи культурне дозвілля киян.