Російські окупанти влаштували катівню в Балаклії

«Найлегшим» видом тортур було катування струмом.

У звільненій Балаклії на Харківщині російські окупанти організовували катівню, де утримували в полоні щонайменше 40 людей.

Про це повідомивкерівник слідчого управління Нацполіції Харківської області Сергій Болвінов.

За його словами, російські окупанти облаштували собі штаб у відділку поліції, а в підвальних приміщеннях і в сусідній будівлі вони організували тюрму й катівню для місцевих жителів.

«Під час окупації рашисти завжди тримали в полоні мінімум 40 людей, годуючи їх двічі на день кашами без нічого. Вони шукали через місцевих колаборантів і тих, хто служив або мав родичів в АТО. Також шукали людей, які допомагали українській армії знищувати рашистів. А в разі, коли вони звільняли багато людей, а нових не було, хапали людей прям на вулиці біля відділку поліції. Один чоловік просидів у «тюрмі» 46 днів: рашисти знайшли фото його брата у військовій українській формі», – розповів Болвінов.

Він повідомив, що «найлегшим» видом тортур було катування струмом. Болвінов також зазначив, що слідчі мають інформацію про вбитих мешканців Балаклії. Відомо, що росіяни розстріляли їх на блокпосту в останній день окупації. Усі деталі події ще з’ясовуються.

Теги: