Російські окупанти зґвалтували у Бучі щонайменеше 25 дівчат, 9 з них вагітні — Денісова

Наразі задокументовано, що окупанти у Бучі зґвалтували щонайменше 25 дівчат, 9 з яких тепер вагітні.

Про це повідомила уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова у коментарі BBC.

«Близько 25 дівчат і жінок віком від 14 до 24 років були систематично зґвалтовані під час окупації в підвалі одного будинку в Бучі. Дев’ять із них вагітні. Російські солдати сказали їм, що вони будуть ґвалтувати їх стільки, що вони не захочуть сексуальних контактів ні з одним чоловіком, щоб завадити їм мати українських дітей», – сказала Денісова.

Денісова також зазначила, що жінки повідомляють про сексуальне насильство на гарячі лінії або у боти в Telegram. Омбудсменка розповіла про дзвінок 25-річної жінки, яка повідомила, що її 16-річну сестру зґвалтували на вулиці прямо на її очах.

«Вона сказала, що вони кричали: «Це станеться з кожною нацистською повією», коли ґвалтували її сестру» – сказала Денісова.

Омбудсменка зазначила, що наразі неможливо встановити кількість таких випадків, бо не всі жертви готові розповісти, що з ними сталося.

Раніше Денісова розповіла, що у Бучі 14-річна дівчинка, яка була зґвалтована 5 окупантами, зараз вагітна. Також вона повідомила, що 11-річного хлопчика ґвалтували на очах у матері, яку прив’язали до стільця.

Нагадаємо, що понад 20% евакуйованих українок та внутрішніх переселенок повідомили, що зазнавали сексуального насильства з боку росіян під час війни.