Російські військові публічно стратили жінку в Україні — розвідка

05 Вересня 2022

Українська розвідка перехопила телефонну розмову російського окупанта з дружиною, у якій серед іншого він розповідає, як військові РФ стратили в Україні жінку.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Telegram.

Росіянин розповідає про плани пройти медичне обстеження і переконати командирів у своїй непридатності воювати.

«І взагалі, у мене психіка порушена», – сказав він.

Обговорюючи ситуацію на фронті, дружина окупанта каже, що у неї «на серці неспокійно».

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

«Я приблизно знаю, де ви знаходитеся і що там бої ідуть. Одній жіночці вже подзвонили солдати і сказали, що її сина вбили. І ось ще одна жінка написала, що все, її сина також вбито. Я у шоку», – каже дружина.

Також російський солдат розповів їй про вбивство української захисниці.

«Ці укропи гатять вдень та вночі. Одна нацистка була – жінка чи дівчина. Таврувала наших хлопців – мертвих, живих, поранених. Техніку підривала, все публічно. Вбили її. Публічно зняли смертну кару», – хвалиться окупант.

На що жінка дивується, адже російська армія славиться своїм «гуманним ставленням».