Саня Димов: поїхати з країни було б найлегшим, що б я міг зробити

18.05.2023

Саня Димов, популярний український діджей та телерадіо ведучий, влучно помітив, що дуже важливо залишатися вірним собі. Особливо, якщо всі плани на майбутні перекреслила війна. Проте навіть у таких обставинах, Саня не впадає у розпач, адже йому є кому дякувати і є кому допомогати. Що допомогає популярному українському діджею залишатись відкритим та йти до Перемоги — читайте далі.

Разом із видавництвом «Ранок» ми створили спецпроєкт #ДякуюЗаРанок, у межах якого до 25 дня народження видавництва збиратимемо історії українців та українок, які хочуть розділити свою вдячність із нашими читачами.

Найяскравіший момент вдячності за цей рік: з 24 лютого 2022 року життя кожного з нас змінилося. В мене кардинально. Я втратив роботу, пережив ракетні обстріли, пішов

Саня Димов — популярний український діджей та телерадіо ведучий

працювати на пошту. Але залишився вірним собі та Україні залишився вдома. Мені є що втрачати й поїхати з країни було б найлегшим, що б я міг зробити. Втративши всі плани на майбутнє, а найголовніше безпеку для найдорожчих моїх рідних та себе, намагаєшся не втратити здоровий глузд і починаєш сприймати реальність інакше. Друзями стали ті, кого ти такими не вважав, і навпаки. Я всіма силами приєднався до допомоги усім, хто потребує і зовсім забув про те, що й сам міг потребувати її.

Насправді після всього що ми усі пережили обстріли, ракетні атаки, блекаути, розумієш що дякувати зараз потрібно нашим Збройним Силам України кожного дня.

Зізнаюсь чесно, те через що я проходив і проходжу я сприймаю як буденність. А ось те що відбувається у моєму рідному Запоріжжі, де досі живуть моя мама, сестра і племінник, чіпляє мене набагато глибше. І після кожного сповіщення про вибухи у Запоріжжі у мене серце не на місці. Але, #ДякуюЗаРанок нашим Захисникам та Захисницям треба кожного дня. І, звичайно, підтримувати їх — всю свою лють до ворога переводити у донати, наскільки це можливо у нинішніх умовах. Тому, прокидаючись кожного дня я дякую саме ЗСУ, волонтерам, комунальникам, медикам, працівникам усіх необхідних сфер життєдіяльності.

Де діставати енергію для життя: з перших днів я себе запрограмував, якщо так можна сказати, що я не маю права впадати в розпач та опускати руки, поки наші Захисники та Захисниці нас боронять. Не маю на це ніякого морального права. Але я така ж людина, як усі. Намагаюся спілкуватися з рідними, банально спати, слухаю музику, шукаю можливості для саморозвитку — читати, братися за будь-яку можливу роботу.

Що б я сьогоднішній сказав собі, який живе у травні 2022? Саня, залишайся вірним собі, своїм принципам, не зраджуй своїм орієнтирам. Здається, в мене це виходить. Доречі, не всім це сподобалось. Я став більш принциповим, з чіткою позицією у житті.

Про читання книжок: декілька перших тижнів морально було дуже важко, попри всі мої внутрішні налаштування. Я не міг сконцентруватися, був трішки розгубленим, не міг слухати музику — а це фактично мій робочий інструмент. Про читання я взагалі мовчу, бо коли не можеш сконцентруватися і починаєш щось читати, то думки улітають кудись далеко. Але зараз я обрав шлях удосконалення своєї української, тому моя базова книга зараз це «100 експрес уроків української» від Олександра Авраменка. Не можу зараз назвати себе великим читачем книг, але планую це змінювати.

Моє знайомство із видавництвом «Ранок»: зізнаюсь чесно, з Ранком ми познайомилися декілька місяців тому. Зараз заходжу на сайт та у розділ новинок, вивчаю каталог. Шукаю щось цікаве для себе. Вдячний за лаконічний та зрозумілий сайт та сервіс.

Найбільш памʼятна подія: мені здається, що просто зараз ця подія і відбувається — конкурс Євробачення, який вимушено проходить у Ліверпулі, але під українським стягом. А щодо особистих подій це коли в дуже рідкі, зараз, мої виступи на подіях я маю можливість поспілкуватися з військовими, які кажуть мені що я правильно роблю, що повернувся до своїх діджейських виступів. Також дуже багато військових та волонтерів пишуть повідомлення мені в ефір на радіо, це дуже цінно. А ще пригадую, як працюючі на пошті, я готував відправки амуніції, маскувальних сіток, гуманітарної допомоги на відправку розуміючі, що таким чином, я також маленький гвинтик у великому механізмі нашої майбутньої української Перемоги.

Тож долучайтесь до флешмобу! Робіть публікації у соцмережах із #ДякуюЗаРанок, тегайте сусіда, колегу, продавчиню, лікаря, споріднену душу аби ми показали світу – скільки в нас вдячності одне до одного!