Що відбувається з репутацією бізнесу під час війни

13 травня Олена Дерев'янко розкаже як трансформувати систему управління репутацією бізнесу в нових реаліях на онлайн-лекції MMR EDU

Видання MMR запускає освітній онлайн-проєкт MMR EDU. Двічі на місяць топові комунікаційникі та маркетинг-фахівці будуть ділитися практичними кейсами адаптації бізнесів до нових реалій.

Фахівці ділитимуться власними кейсами у форматі закритої онлайн-трансляції на YouTube. Усі зареєстровані учасники напередодні заходу отримають посилання з доступом на пошту. Після кожної лекції запланований час на Q&A сесію, де кожен зможе проконсультуватися з експертом.

Перша тригодинна лекція відбудеться вже цієї п’ятниці об 11:00. Олена Дерев’янко, партнер Агенції PR-Service, віце-президент Української PR-Ліги, д-р екон. наук, проф. розкаже Як трансформувати систему управління репутацією бізнесу в нових реаліях. А саме:

  • як зміняться бізнес-моделі компаній і як це вплине на систему репутаційного менеджменту
  • які підсистеми управління репутацією критично важливі сьогодні і що з ними робити
  • яким чином зберегти працездатність та ефективність PR-команди

Зараз бізнес, як ніколи, потребує підтримки одне одного, аби й надалі продовжувати працювати, зберігати та створювати робочі місця, платити податки. Долучайтеся до лекцій MMR Edu, аби отримати досвід та підтримку лідерів галузі, і разом наближати перемогу України!

Реестрація на лекцію за посиланням: https://edu.mmr.ua/partners/

Новини партнерів