Шість картин в Музеї Ханенків можна буде побачити лише один день 7 брезня

Для глядачів тимчасово розконсервують твори Вільгельма Котарбінського

07.03.2024

Сьогодні в Музеї Ханенків відбудеться фінісаж проєкту «Золотом, кольором, світлом. До 175-річчя Вільгельма Котарбінського». До закінчення експозиції приурочили демонстрацію одразу шести картин видатного художника. Про це розповіли на сторінці музею у Facebook.

У грудні минулого року художника для відкриття проєкту підготували станкові картини, малюнки та роботи митця, які є частиною декору Червоної вітальні музею. Крім того, у межах експозиції демонстрували колекцію поштових карток, зібрану професором Олександром Жуковським та книги з музейної бібліотеки.

Панно

Панно з амурами та квітами на стелі «Червоної вітальні», В. Котарбінський.

Кожен із творів Вільгельма Котарбінського презентували окремо протягом проєкту. Тепер їх відкриють для глядачів всі одразу протягом одного дня. Мова йде про шість панно плафона Червоної вітальні й два малюнки Вільгельма Котарбінського з колекції Музею Ханенків у залі «Галерея».

Фрагмент картини

Фрагмент роботи В. Котарбінського

У межах фінісажу о 18:00 також презентують альбом, присвячений творам Котарбінського.

Читайте також: Золотом, кольором, світлом

Придбати квитки на подію можна за посиланням.

Колекція музею з питань безпеки законсервована з початку повномасштабної війни. Упродовж року музейники щотижня будуть показувати один експонат і розповідати про його історію.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram