Школа повного дня КМДШ запрошує на навчання у Львові та Києві

Коли дитина під час війни долучається до онлайн-уроку – значить у нас є майбутнє. І не просто гарне, а світле, чисте та щасливе. Під час війни українські діти та вчителі показали неабияку стійкість та цілеспрямованість. Освітній процес в українських школах тривав настільки інтенсивно, наскільки це було можливо, виходячи з умов та місцеперебування.

Навчатися – значить розвиватися. А коли дитина знаходиться в середовищі, яке сприяє розвитку, це допомагає тримати голову світлою, якісно досліджуватися світ, отримувати необхідні знання для творення як свого майбутнього, так і майбутнього своєї держави.

У вересні ми мріємо піти до школи, наші воїни сьогодні все для цього роблять, а ми не маємо підводити та продовжувати навчати наших дітей, хай навіть тимчасово онлайн. Саме час попіклуватися про забезпечення якісною освітою українських школярів та дізнатися якомога більше про формати навчання, можливості та обрати найкращий варіант.

Школа повного дня КМДШ запрошує дітей на навчання у Львові та Києві – з 1 по 11 клас. КМДШ має майже десятирічний досвід, три випускні класи, авторські програми, декілька десятків додаткових курсів та клубів для розвитку дітей, професійні занурення у старшій школі, проєктний підхід та можливість поглибленого вивчення англійської мови з носіями.

Окрім, практичного підходу до навчання, у школі виділено п’ять базових цінностей, які є маятником та орієнтиром як для дітей, так і для команди та батьків – відповідальність, розвиток, креативність, повага, взаємодія. Формування кожної із цих цінностей — річ, яка інтегрована у все життя школи та навіть кожної з родин КМДШ. Адже тут впевнені, що людина, яка багато знає, але на неї не можна покластися – це не про освіченість. По-справжньому освічена людина має життєві цінності, поважає людей, вміє критично мислити, співпрацювати з іншими та постійно розвивається.

Саме тому головним завданням школа КМДШ ставить запалити вогник дослідництва, зацікавити дітей науками, допомогти сформуватися особистостями, дати практичний досвід та зарядити на розвиток та творення.

Школа КМДШ запрошує на знайомство в зручному для вас форматі. Для зворотнього зв’язку менеджера заповніть, будь ласка, коротку форму на сайті школи.