Сила творчості: у Львові відкриється благодійна виставка «Формула миру в мистецтві дітей»

01.06.2024

З 1 по 30 червня 2024 року у Львівському палаці мистецтв, за підтримки медичної лабораторії Ескулаб, відкриється благодійна виставка «Формула миру в мистецтві дітей».

На виставці буде представлена унікальна просторова композиція, розписана акриловими фарбами на гнучкому склі завдовжки 17 метрів та заввишки 1.40 метри “Янголи Формули миру: Анатолій Криволап і діти”. А також понад 2500 дитячих шедеврів з усіх областей України (тут є роботи дітей з Керчі, Алушти, Северодонецька тощо), створені учасниками Арт Форуму «Золотий мольберт”. Експозиція виставок сформована з творів мистецтва дітей і художників, створених до і під час війни.

Читайте також: Афіша тижня: що подивитися, послухати та куди сходити 3-9 червня

Крім того, на відкритті виставки буде встановлено 2 рекорди України. Після України мистецькі заходи планують провести в Ізраїлі, Німеччині, Польщі, Швейцарії та інших країнах світу.

“Війна росії проти Україні забрала життя багатьох людей, зруйнувала будинки та мрії. Але вона не змогла зламати дух українців, особливо дітей. Мистецтво це мова, якою діти можуть висловити свої емоції, переживання та мрії. Це спосіб впоратися з травмами та знайти сенс життя в складних обставинах. Підтримка мистецтва дітей під час війни — це інвестиція в майбутнє нашої країни”,  – зазначає PR менеджерка медичної лабораторії Ескулаб Вікторія Гончаренко.

Картинки з виставки можна придбати, всі виручені кошти будуть спрямовані на відкриття Національної дитячої галереї «Незламний Золотий мольберт» імені Миколи Мялковського, який був постійним учасником Міжнародного конкурсу дитячого мистецтва, приєднався до лав ЗСУ і у грудні 2023 року загинув під Бахмутом, захищаючи нас та Україну.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram