Собачий приют в Прикарпатье затопило

Из-за дождей животные из приюта оказались в беде

В Ивано-Франковской области, в городе Калуш из-за сильных ливней затопило собачий приют «Дом Сирка», есть жертвы.  Известно, что в приюте находится более 320 собак, которые сейчас остались без постоянного жилья. Вольеры затопило, но многих животных уже взяли на передержку.

Собаки, не розуміючи, що сталось, повертаються назад. Також, на вулиці вони перебувають під небезпекою, бо окремі мешканці агресивно налаштовані проти тварин. Перетримка не назавжди, лише тимчасово, на час повені, поки собаки не зможуть назад повернутись у притулок. Тимчасовий прихисток захистить їхні життя, – говорят в приюте.

Также, приют «Дом Сирка» объявил о сборе средств, присоединиться к которому может каждый желающий на этом сайте. Средства пойдут на содержание животных и ремонт приюта.

Затопило притулокУ Калуші затопило притулок для тварин "Дім Сірка", у якому утримується понад 320 собак. Вода пішла у вольєри, зруйнувало устаткування і поставила під загрозу життя тварин. Більшість собак тимчасово передали на перетримку волонтерам, частину випустили на території з вольєрів, а існування самого притулку під загрозою.UAnimals та БФ "Клуб Добродіїв" запускають офіційний збір допомоги затопленому притулку. Запит керівників "Дому Сірка" в першу чергу полягає у відновленні вольєрів після повені, ремонті устаткуванні та закупівлі корму та медикаментів для тварин. Саме на це буде витрачено зібрані кошти.Просимо не лишати тварин у біді, долучитися до збору і максимально поширити його у соціальних мережах.Допомогти можна за посиланням https://dobrodiy.club/fundraising/uanimals-poryatunok-zatoplenogo-prytulku-dlya-sobak

Опубліковано Олександром Тодорчуком Середа, 24 червня 2020 р.