Соня Морозюк влаштує арт-перформанс у центрі Києва

02.08.2023

У четвер, 3 серпня, торгово-розважальний центр Gulliver разом з відомою художницею Сонею Морозюк запрошують на справжній арт-перформанс. Захід відбувається в рамках спільної колаборації ТРЦ і мисткині, мета якої нагадати про потрібні сьогодні сенси. Саундтреком кампанії стала композиція співачки TAYANNA «Хлопче».

О 18:30 біля головного входу ТРЦ Соня Морозюк у своєму особливому художньому стилі розпише серце вже знакової для кожного киянина інсталяції I Love Kyiv. Кожен відвідувач зможе на власні очі побачити, як створюється мистецтво у реальному часі, та взяти участь у перформансі особисто. Поруч буде розміщене полотно, на якому всі бажаючі зможуть написати свої сенси.

«Прямо зараз ТРЦ Gulliver створює сенси в межах комерційної нерухомості. У свою чергу, Соню Морозюк називають художницею сенсів – за сучасне бачення та актуальні меседжі. Таким чином, у нас стався сенсовний «арт-метч». Ми запрошуємо вас наповнити життя коханням, мріями, обіймами, вірою та підтримкою! Ось про що наш проєкт», – розповідає директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська. 

Крім того, в рамках спільного проєкту Соня Морозюк створила ексклюзивну картину, яка прикрасила фасадні екрани ТРЦ та в стилістиці якої оформлені вітрина торгово-розважального комплексу, що виходить на вул. Еспланадну, вхідні роторні двері, колони та панорамні ліфти. 

А на 2-му поверсі до 13 серпня проходить виставка робіт художниці під назвою «‎Сенси by Соня Морозюк»‎. Вхід на виставку вільний. 

Творчим партнером проєкту виступає магазин канцелярських товарів Akvarel.