Спеціальна менторська програма «Будь» допоможе жінкам знайти роботу в сучасних індустріях

Нову професію можна отримати незалежно від віку й досвіду

Організація INSCIENCE була створена для популяризації науки та підвищення її цінності для суспільства та бізнесу. Менторська програма «Будь» спрямована на жінок, які хочуть знайти себе у сфері ІТ та креативних індустрій.

Програма стане корисною для тих, хто хоче отримати нову професію незалежно від віку й досвіду. Насамперед вона підійде жінкам та внутрішньо переміщеним особам в Україні, які шукають нову роботу. У межах програми учасниці зможуть визначитися яка професія їм підійде серед декількох напрямків: UI/UX Design, Back end, Front end Development, Marketing, Data Science, Data Analysis, HR/Recruitment, Product Management, QA, Cybersecurity.

Програма "Будь"

Для участі в програмі необхідно до 31 березня заповнити заявку та пройти конкурсний відбір. Для початківців передбачений обов’язковий освітній курс, де вони зможуть дізнатися про особливості роботи в певній галузі. Далі фахівці працюватимуть із кожною учасницею індивідуально, щоб сформувати кар’єрні цілі, підготувати необхідні документи  для співбесід і подавати заявки на обрані стажування чи вакансії.

Читайте також: В Україні з’явиться унікальний освітній застосунок «Мрія»

Найкращі учасниці програми «Будь» отримають грантові місця на курси з конкретної спеціалізації.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram