Співачка Тіна Кароль випустила колекцію одягу: гроші підуть на підтримку захисниць

Колекція Tina Karol x One by One вийшла до дня народження співачки.

25.01.2023

Співачка Тіна Кароль з брендом ONE BY ONE випустила патріотичну колекцію одягу, аби зібрати гроші для захисниць на фронті. Над колекцією працювали майже рік. 

Про це повідомляє пресслужба.

Головний слоган колекції — «Вільні створювати одну історію». Мета — показати, як жінки своїм зовнішнім виглядом підтримують ЗСУ та всіх, хто бореться за Україну. Краштест колекція пройшла в умовах бойової готовності. 

До лінійки увійшли трикотажні костюми та плаття, кардигани, на яких зображений принт із трьох улюблених кожному українцю літер — ЗСУ, а також трендові балаклави, джинсова максіспідниця та багато іншого. До візуального коду колекції додали лелеку-оригамі — символ надії, віри, незламності, а також цінності миру та сім’ї. Торік співачка відвідала музей миру в Хіросімі, де побачила маленьких паперових лелек, що зробила жертва ядерного бомбардування, японська дівчинка Садако Сасакі. За народними віруваннями, бажання того, хто склав понад тисячу паперових пташок, мало здійснитися. Тому хвора на лейкоз дівчинка, молячись про зцілення, невпинно їх майструвала. Графічне зображення лелеки доповнює речі з колекції, а також об’єднує усі символи капсули.

Частину коштів, отриманих від продажу колекції Tina Karol x One by One, передадуть на закупівлю термоодягу для жінок, які служать у ЗСУ.

Новини партнерів