Staying Young: 6 книжок про вміння залишатись молодими

Секрет вічної юності розкрито

08.04.2019

Колись ми думали, що 30 — це вік поважної зрілості, а 40 — стільки взагалі не живуть. Проте тепер навіть офіційно молодий вік подовжено до 35 років, але чи почуваємо ми себе молодими? Багато факторів впливають на відчуття віку: і фізичні, і психологічні, і матеріальні. Як залишатися молодими у будь-якому віці? Дізнаваймося про це з розумних книжок.

Never stop

Марі Карачина, «Видавництво Старого Лева»

Запорука молодості — це не тільки гарна фізична форма. Це ще й здатність йти до своєї мети, до мрії. Якщо ви запланували почати нарешті бігати з понеділка, то вважайте, що цей понеділок вже наступив. Марі Карачина — учасниця світових марафонів та півмарафонів, фітнес-тренер та засновниця клубу «SkinnyStrong». Вона точно знає, що біг може допомогти вам змінити життя, стати стрункими й здоровими, загартувати дух та силу волі, навчитися ставити цілі й досягати їх. Почніть з цієї книжки та ніколи не зупиняйтеся!

Француженки не сплять на самоті

Джеймі Кет Каллан, «КМ-Букс»

 

 

Кохання, активне й якісне сексуальне життя — традиційно ознака молодого віку, проте хто скаже, що тим, кому «за…» бути в активному пошуку або бути щасливими у особистому житті — «пізно» чи непристойно? Дотепна книга доречних порад про секрети французької легковажності та смаку до життя.

Їжа для мозку. Наука розумного харчування

Ліса Москоні, «Наш Формат»

Гарна пам’ять, ясне мислення — ознаки молодості організму. З віком ми можемо почати «втрачати бали», але цьому можна зарадити. Зокрема правильним харчуванням, яке підсилить роботу мозку. Однак поради, які ми щодня бачимо в інтернеті, часто збивають нас з пантелику: то цукор шкідливий, то він корисний, то оливкова олія — панацея, то вегетаріанство, то зелена кава, то імбир… Хто взагалі перевіряв усі ці твердження? От нейродослідниця Ліса Москоні проаналізувала у своїй книзі усе, що відомо науці про харчування для здоров’я мозку.

Мистецтво дихати

Денні Пенман, «Клуб Сімейного Дозвілля»

Дихання — не звичка, а мистецтво. І це мистецтво, яке дозволить нам бути уважнішими, спокійнішими, здоровішими та молодшими! Звідки це знає Денні Пенман? Бо він — та людина, яка одного разу впала з величезної висоти, але вижила, змусивши себе… дихати. Правильне дихання прибирає з нашого тіла стрес і навіть хронічні болі. І вдих! І видих!

Альцгеймер — не вирок! ReCODE. Перша програма лікування й профілактики спаду когнітивних функцій

Дейл Бредесен, «Book Chef»

На жаль, досі немає людей, які б одужали від хвороби Альцгеймера. Проте доктор Дейл Бредесен розповідає про профілактику хвороби Альцгеймера та зниження когнітивних здібностей. Виявляється, розвиткові хвороби Альцгеймера сприяє не один якійсь фактор, а цілих 36 метаболічних факторів, баланс яких можна відновити. Наприклад, змінивши свій спосіб життя, приймаючи В12, виключивши білки і поліпшивши гігієну ротової порожнини. Результати вражають. Впроваджуймо зараз покроковий план запобігання деструктивним змінам мозку!

Назавжди будь молодим

Боб Ділан, «Читаріум»

 

Боб Ділан — це не тільки культовий музикант, а ще й лауреат Нобелівської премії з літератури 2016 року за «створення нових поетичних виражень в американській пісенній традиції». І, якщо раціональність попередніх авторів не надихнула вас взятися за «омолодження» розуму й тіла, то слова пісні «Назавжди будь молодим» («Forever Young») повинні принаймні відродити чи підтримати молодість вашої душі.
May your heart always be joyful
May your song always be sung
And may you stay
May you stay forever young

— Читайте також: Літературна аптечка: 7 книжових новинок для зцілення душі

Новини партнерів