Сценарист «Карткового будинку» зніме документальний фільм про Бородянку й Бучу

Американський драматург, шоуранер і сценарист серіалу «Картковий будинок» Бо Віллімон відвідав міста під Києвом, які були знищені російськими окупантами та розказав, разом із командою працює над документальною стрічкою про війну, яка включатиме досвід звичайних людей, які були змушені зіткнутися зі вторгненням

Про це він повідомив у коментарі Obozrevatel.

«Як ці люди виживають, адаптуються, розвиваються в епіцентру конфлікту. Сьогодні ми бачили Бородянку, Бучу – неймовірні масштаби спустошення та втрат, з якими людям довелося справлятися. На мене все це справило потужний емоційний вплив», – сказав Віллімон.

Також Віллімон розповів про свої враження від побаченого в Бородянці й поділився, із якою метою знімає фільм.

«Я думаю, коли люди обирають нападати на інших людей із такою люттю – це найгірший прояв людства, протизаконне вторгнення. Проте дуже надихає те, як мешканці Бородянки вже приводять до ладу та відновлюють своє місто: ти бачиш, як люди очищують вулиці, ти бачиш, як бригади будівельників розбирають завали, як люди разом намагаються робити ремонт. І на в’їзді в місто ми бачили велику двокілометрову чергу з машин людей, які намагаються повернутися додому. Посеред цього спустошення існує надія та натхнення, так само як і у самих українцях», – сказав Віллімон.