Студія Paramount припиняє роботу в росії

У росії вже зупинено прокат фільмів «Загублене місто», «Їжак Сонік 2»

17.03.2022

Боб Бакіш, президент і генеральний директор студії Paramount анонсував надання Україні $1 млрд на гуманітарну допомогу та оголосив про призупинення роботи в росії через її вторгнення в Україну.

«Як і багато хто з вас, я уважно стежу за віроломним, неспровокованим вторгненням в Україну. Гуманітарна криза, що виникла в результаті, і її значні наслідки для життя мільйонів людей по всій Україні, Східній Європі та в самій росії є жахливими», — зазначив він у внутрішній записці для співробітників.

Paramount призупиняє постачання контенту Paramount Global. У росії вже зупинено прокат фільмів «Загублене місто», «Їжак Сонік 2». Боб Бакіш заявив, що видавець Simon & Schuster призупинив продажі для облікових записів у росії, а також ліцензування прав на переклад російським видавцям. Paramount Consumer Products, відділ ліцензування та ритейлу, також призупинить усі нові ліцензійні угоди в росії.

«Крім того, ми використовуємо наш контент і можливості, щоб допомогти тим, хто цього потребує, включаючи силу наших глобальних платформ, щоб надати світові свідчення цієї трагедії, а також для підтримки зусиль з надання гуманітарної допомоги. Відважні новини CBS News, Channel 5, Chilevision, Network 10 і Telefe цілодобово ведуть репортажі з конкретних місць в Україні та сусідніх країнах», – наголосив Бакіш.

Директор Paramount наголошує, що багато ініціатив щодо допомоги Україні ще в розробленні, зокрема доставка українськомовного дитячого контенту в європейські країни.