Студія вишивки Ірини Христинич оголосила збір на Kickstarter

Власниця львівської студії вишивки Hoyra Ірина Христинич на платформі Kickstarter збирає кошти для запуску нової колекції, яка буде складатися з універсальних вишитих двобічних жилетів та аксесуарів ручної роботи — чокера й пояса. Про це повідомляє сама дизайнерка у Фейсбуці.

Одна сторона кожного жилета — з високоякісного оксамиту, на ній виконана яскрава авторська вишивка стійкими до впливу прання та сонячних променів нитками, інша сторона вишита чорним по чорному. Таке дизайнерське рішення дає можливість змінювати стиль протягом дня від офісного до вечірнього.

Колекція орієнтована на глобальний ринок, оскільки бренд хоче показати світу, що таке свобода відрізнятися та боротися за свою ідентичність.

«Що таке свобода? Українці багато про неї можуть розказати. Свобода — це досліджувати свою ідентичність та пробувати нове. Чи може бути в сучасному світі лише одна ідентичність? Подвійна ідентичність, потрійна ідентичність, мультиідентичність, віртуальна ідентичність – це сучасний світ. Ми ж виразили свободу в речі», — розповідає засновниця студії вишивки Hoyra Ірина Христинич.

Зробивши будь-яку пожертву на платформі Kickstarter або репост, можна допомогти зробити відомими у світі не лише українські вишиті сорочки, а й інші елементи гардероба.

Як повідомлялось, у грудні 2022 року український бренд взуття MARSALA оголосив збір на Kickstarter, щоб налагодити виробництво професійних туристичних черевиків MARS. За 30 днів кампанії вдалося зібрати понад 40 тисяч доларів, що перевищило запит в чотири рази.