Тепер бакалавр: як сучасна молодь може отримати освіту в кіберспорті

06.07.2021

Світ стрімко розвивається, а разом із ним — технології. Сучасна онлайн-сфера пропонує безліч нових можливостей для розвитку та заробітку. 

Події першого карантину, який почався в 2020 році та різко перевів все наше життя в онлайн, — тому підтвердження. 

Сучасним батькам вже не варто вважати роботу з технологіями та в онлайні чимось несерйозним. Це — сфера, яка розвивається щодня і генерує мільйони доларів.

Тому, якщо ви дізнались, що ваша дитина цікавиться кіберспортом, регулярно тренується та покращує свої навички – варто її підтримати. Адже вона отримає і реалізацію, і цікаву роботу, і навіть освіту. 

Кіберспорт — це забавки?

Зовсім ні. Кіберспорт вже давно став не тільки великою та прогресивною сферою, де безліч спеціалістів розвиваються й заробляють гроші, а й справжнім спортом. 

Аудиторія кіберспорту в світі стрімко зростає. За даними аналітичної компанії NewZoo, кіберспортивна аудиторія в світі в 2020 році склала 495 мільйонів осіб. Прогнозують, що до 2023 року аудиторія виросте до 646 мільйонів. 

Україна також не відстає: станом на 2020 рік близько 1,2 мільйона українців цікавляться кіберспортом.

Дані щодо кіберспортивної аудиторії в Україні станом на 2020 рік. Зображення:WePlay Holding

Зростає не лише аудиторія, а й призові фонди. Наприклад, учасники чемпіонату світу з Dota 2, The International 10, битимуться за 40 мільйонів доларів, що є абсолютним рекордом серед змагань з Dota 2 в світі. Компанія  —  організатор змагань та розробник дисципліни Dota 2, Valve, щороку б’є власний рекорд, і 2021 рік не став винятком.

Також, цього року в Києві пройшов міжнародний чемпіонат з Dota 2 рівня Major, WePlay AniMajor. Змагання відбувались на кіберспортивній арені медіахолдинга WePlay Esports – WePlay Esports Arena Kyiv. 18 кращих кіберспортивних команд зі всього світу билися за призовий фонд 500 тисяч доларів.

Міжнародний чемпіонат з Dota 2 – WePlay AniMajor. Фото: WePlay Holding

Круто, так? І якщо раніше в кіберспорт приходили лише самоуки-ентузіасти, наразі тут можна отримати професійну освіту і диплом бакалавра.

Яка освіта?

Професійна освіта для тих, хто хоче стати частиною кіберспортивної індустрії. 

І зовсім не обов’язково бути саме гравцем. Існує безліч інших цікавих професій, які також необхідні в цій сфері: маркетологи, коментатори, оператори, режисери анімації, продюсери тощо. 

#madmoontruck на WePlay! Tug of War: Mad Moon. Фото: WePlay Holding

Кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports підписав Меморандум із Київським національним університетом театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого і запускає свій перший освітній курс — «Режисура анімаційного фільму».

Що потрібно знати про курс «Режисура анімаційного фільму». Зображення: WePlay Holding

Це можливість опанувати професію режисера анімаційних фільмів та отримати інсайдерські знання від справжніх професіоналів та майстрів своєї справи. А ще це перший навчальний курс із режисури анімації у ВНЗ України, який створила кіберспортивна компанія.

Максим Білоногов, генеральний продюсер і chief visionary officer WePlay Esports. Фото: WePlay Holding

Світ стрімко розвивається. Основи режисури анімації, яким навчали раніше, потребують оновлення. Саме тому ми вирішили розробити курс, на якому навчимо фахівців роботі з анімацією у digital-форматі. Отримані знання і досвід допоможуть випускникам знайти нові можливості для побудови і розвитку кар’єри. Найталановитіших ми заберемо до себе у WePlay Esports, – говорить Максим Білоногов, генеральний продюсер і chief visionary officer WePlay Esports.

Профільні дисципліни курсу будуть викладати  члени команди студії медіахолдингу WePlay Esports, які хочуть передати свої знання та досвід студентам.  Під час навчання всіх студентів забезпечать необхідною технічною базою на території офісу WePlay Esports.

Як проходитиме навчання?

Навчання на курсі «Режисура анімаційного фільму», який розробляли спільно команда WePlay Esports та Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, триватиме чотири роки. В кінці курсу після успішного складання іспитів випускники отримують диплом бакалавра державного зразка.

Що необхідно для вступу? Абітурієнти мають подати результати ЗНО з української мови та літератури (обов’язково), ЗНО з історії України / ЗНО з фізики (на вибір) + творчий конкурс.

Творчий конкурс є необхідним етапом для вступу на курс. Реєстрація на творчий конкурс відкрита до 16:00  7 липня, деталі тут.

Тож якщо ваша дитина цікавиться кіберспортом та мріє навчитися працювати з AR-технологіями і 3D-графікою — курс «Режисура анімаційного фільму» — шанс отримати якісну профільну освіту і реалізувати себе в актуальному кіберспорті.

Закулісся міжнародного чемпіонату з Dota 2 – WePlay AniMajor. Відео: WePlay Holding 

Ну що, будемо вступати?