«Ти – Атлантида»: перформативний театр AKTORSTVO представить унікальний перформанс

20.06.2024

«Ти – Атлантида» – це унікальний пластичний перформанс, де поєдналися вода, полотна та найбільша в Україні екранна проєкція.  Жодного слова. На очах глядачів оживе історія, створена красою тіла, відвертими емоціями 20 танцівників, акторів та перформерів. А ще – візуальним контентом та проникливою музикою українських творців. Ними стали Євген Хмара, Анатолій Гернаденко, Сергій Бакай, Diresh, Odara. На численні прохання глядачів 21 червня відбудеться два покази о 17:30 та 20:00 у Pochayna Event Hall.

Атлантида – загублений, унікальний та міфічний світ, який було давно втрачено. У кожного своя Атлантида. Хтось шукає її в минулому, хтось – у майбутньому, але ця історія відбувається саме зараз з кожним із нас. Ми загубили свою Атлантиду повністю або частково, і лише ми здатні її віднайти.

Вистава створює метафоричний простір чогось величного та надлюдського, міфічного та нереального, занурює нас у вигаданий світ. Навчає глядачів літати над землею та дихати під водою. Показує, яку жертву несли найпросвітленіші люди Землі, та чи маємо ми понести цю жертву зараз. 

«Ми перенесемося у Новий вимір, який утворився завдяки чуттєвим людям Землі та величним філософам Атлантиди. Кожен представник цих світів має свій неповторний код, та тільки за їх поєднання народиться диво ідеальна людина, згадана Да Вінчі, оспівана в міфах та легендах, бажана і довгожданна, світло та надія усього людства»,  розповідає режисерка Люся Пономаренко.

Пропонуємо тобі прислухатись до відчуттів та пройти свій власний неповторний шлях до самого себе, де ти вже є ідеальним та унікальним у цьому світі!

Ти – Атлантида. Світ чекає твоєї появи!” 

Режисерка – Люся Пономаренко

Хореограф-постановник – Іван Юрків.

Музика – Євген Хмара, Анатолій Гернаденко, Сергій Бакай, DIRESH, ODARA.

Чому потрібно подивитись “ТИ – АТЛАНТИДА”? 

  • Замислитися над сенсом життя.
  • Відчути красу та силу людського духу.
  • Повірити у власні можливості

Тривалість вистави: 80 хвилин.

Коли: 21 червня, 2 сеанси о 17:30 та 20:00.

Де: Київ, пр-т Степана Бандери, 23, Pochayna Event Hall, 3-й поверх ТЦ GORODOK Gallery.

Вартість: 350-900 грн.

Квитки: https://kyiv.karabas.com/ua/teatralno-multimedijne-shou-ti-atlantida-4 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram