TUMO Kyiv запустив безкоштовну онлайн-платформу для українських підлітків

TUMO Kyiv робить якісну освіту доступною українським тінейджерам у будь-якому куточку Землі

Центр креативних технологій для тінейджерів TUMO Kyiv запускає онлайн-платформу, яка надасть можливість українським підліткам навчатися технологіям та дизайну незалежно від обставин та місцезнаходження. Всі витрати беруть на себе представники відповідального бізнесу.

Студенти протягом півроку абсолютно безкоштовно навчатимуться за 7 напрямками: програмування, 3D-моделювання, анімація, кіновиробництво, графічний дизайн, розробка ігор, музичний продакшн. 

Засновник TUMO Kyiv Артур Гарслян акцентував увагу на тому, що доступ до якісного навчання – важливий крок, щоб полегшувати підліткам процес адаптації до складних реалій та повертати їм відчуття звичного комьюніті, творчої сім’ї.

В першу чергу ми хотіли повернути частинку нормального життя українським підліткам, які були вимушені покинути свої домівки та не мають змоги долучитись до навчання оффлайн. Ми адаптували наші основні напрямки для навчання онлайн, і тепер українські тінейджери можуть отримувати якісну креативну освіту, незалежно від того, де вони знаходяться фізично, – заявив Артур Гарслян. 

Отже, родини студентів не будуть оплачувати навчання — за них це роблять представники відповідального бізнесу. “Ще до війни ми ставили перед собою задачу надавати можливості всім тінейджерам. У TUMO Kyiv з самого відкриття існувала соціальна програма, і ми вже надали освіту майже 500 студентам, які знаходились у складних життєвих обставинах. Я робив цей внесок у розвиток майбутнього України як відповідальний бізнесмен. Соціальна квота навчання TUMO Kyiv в режимі ONLINE становить 100%. Це неможливо було зробити самотужки, і я дуже вдячний нашим партнерам за допомогу у фінансуванні. Адже це підтримує наших студентів та їхні родини у непрості часи”, – розповів засновник Артур Гарслян.

Довгострокова мета  TUMO в Україні –  забезпечити кожного українського підлітка можливістю отримати додаткову освіту у затребуваних сферах сучасних технологій та цифрового мистецтва: в оффлайн- і онлайн-форматах. 

Форма реєстрації знаходиться за посиланням