У Берліні росіяни напали на двох українок: держбезпека шукає злочинців

23.01.2023

У Берліні, на станції метро «Александерплац», до двох українок причепилися російськомовні чоловіки. Спершу вони стали ображати жінок, а згодом вдалися до грубої сили. Про це повідомляє пресслужба поліції міста.

Як повідомили у берлінській поліції, згідно зі свідченнями потерпілих і свідків, у метро двох громадянок України 24 і 25 років почали ображати троє чоловіків, які розмовляли російською мовою. Коли дівчата вийшли з вагона на станції «Александерплац», один із чоловіків схопив молодшу українку за волосся і вдарив по голові. У конфлікт втрутилися інші пасажири, після чого нападники втекли.

«24-річна дівчина помітила головний біль, але по медичну допомогу не зверталася», — сказав представник поліції.

Цей випадок розслідує німецька поліція. Крім того, Берлінська агенція держбезпеки розслідує звинувачення у завданні тілесних ушкоджень та образі.

Як повідомлялось, у Німеччині вже траплялися випадки неадекватної поведінки вихідців із Росії. Юлія Прохорова дозволяла собі знущатися з українських біженців. Робила вона це постійно, публічно та гучно, а свої вчинки публікувала у соцмережах. Робила вона це, перебуваючи у Німеччині нелегально. Після перевірки Прохорова отримала депортацію до Росії.