У Британії подружжя прийняло українку: чоловік втік із дівчиною через 10 днів, покинувши дружину та 2 дітей

Дружина Тоні вигнала Софію, а Тоні пішов із нею

22.05.2022

Сім’я у Британії прихистила українку — чоловік втік із 22-річною дівчиною вже через 10 днів після того, як українка приїхала до них.

Про це пише таблоїд The Sun.

29-річний охоронець Тоні Гарнетт каже, що  закохався у 22-річну Софію Каркадим зі Львова, тому й полишив 28-річну дружину Лорну та двох дітей.

Українка також каже, що чоловік їй сподобався з першого погляду.

«Я знаю, що люди подумають про мене погано, але це трапляється. Я бачила, яким нещасним був Тоні», — каже дівчина.

ІТ-менеджерка Софія поїхала до Берліна, де тижнями чекала на отримання британської візи. Зрештою, 4 травня вона прилетіла в Манчестер і переїхала до Тоні та Лорни в Бредфорд. Видання пише, що приїзд українки створив напругу. Попри заперечення дружини Тоні перемістив свою шестирічну доньку зі своєї кімнати на двоярусне ліжко разом із її трирічною сестрою, щоб звільнити місце для Софії. Потім Тоні і Софія закохалися один в одного.

Доньки подружжя також подружилися із Софією, через що дружина Тоні була обурена. Врешті Лорна вигнала Софію і Тоні пішов із нею.

Прабатьки Тоні втекли до Великої Британії з росії ще 60 років тому — саме ця сімейна історія спонукала його брати участь у програмі прийому українських біженців. За його словами, у тому, що сталося далі, немає нічиєї провини — просто так вийшло.

Новини партнерів