У Києві двоє немовлят потрапили до реанімації з COVID-19

04 Серпня 2022

У Києві дві маленькі дитини потрапили до лікарні з важкою формою COVID-19.

Одній дитині ще не виповнилось двох років, а інша є немовлям, яке народилось 14 днів тому, розповіли в Київській міській державній адміністрації.

Усього нині в столичних лікарнях з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 78 осіб, із яких 5 дітей, а з підозрою на захворювання – 29 осіб, із яких 22 дитини.

Директорка департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург каже, про збільшення кількості випадків тяжких форм захворювання на коронавірус серед дітей.

“Якщо перші 4 місяці 2022 року дітей на стаціонарному лікуванні перебували одиниці дітей з COVID-19, а до реанімації діти не потрапляли взагалі, то в липні лікарі відділення інтенсивної терапії виборювали у хвороби двох малюків і зараз рятують ще двох. Це однозначно свідчить про те, що COVID у своєму найважчому перебігу повертається”, – зазначила Гінзбург.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

Чиновниця наголошує, що хворобу можна “підхопити” будь-де, а тому батькам необхідно суворо дотримуватись правил епідемічної безпеки.

Це означає без потреби уникати великих скупчень людей, батьки також можуть вимагати в інших одягати маски в присутності їхніх дітей.

Також батькам потрібно захистити дітям обличчя, зокрема, якщо дозволяє вік – вдягати маску.