У Києві та кількох областях стабілізували електропостачання, але жителів просять економити

У Києві та центральних областях вдалося стабілізувати енергоживлення. Водночас відключення світла триватимуть в Харківській, Сумській та Полтавській областях.

Про це повідомляє Укренерго.

«Є велика ймовірність, що нам не доведеться вводити примусові обмеження споживачів в цих регіонах. Тому просимо всіх споживачів прямо зараз підходити до споживання електроенергії ощадливо», — йдеться у повідомленні.

Жителів цих регіонів просять вранці та ввечері вимкнути зайві електроприлади.

«Це знизить навантаження на мережі і полегшить роботу енергетиків, які відновлюють їх», — зазначили в Укренерго.

Регулятор зазначає, що останні ракетні обстріли пошкодили чимало енергетичного обладнання, і зараз триває його відновлення. За словами фахівців, масштаби та складність пошкоджень в різних регіонах відрізняються, тому десь потрібно більше часу.

Через це графіки аварійних обмежень залишаються в Харківській, Сумській та Полтавській областях.

«Тут нам потрібно терпіння і розуміння споживачів. Якщо у вас досі відключають світло, це значить, що рівно в цю хвилину енергетики працюють, щоб відновити його.», — йдеться у повідомленні.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що станом на вечір 12 жовтня в більшості областей України відновили технічну можливість постачання електрики. У чотирьох регіонах роботи тривають, ремонти мають завершитися найближчим часом.

Теги: