У Києві відкрили безпечний простір для жінок та дівчат «Вільна»

У Києві 8 грудня відкрили безпечний простір для жінок та дівчат «Вільна». Простір забезпечений електроенергією, тож жінки можуть приходити працювати, вчитися або займатися іншими важливими справами. Проєкт запустила ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансування Великої Британії.

«Через війну в Україні життя мільйонів жінок зруйновано. А внутрішньо переміщеним особам дуже непросто починати все з чистого аркуша. Ми створили простір «Вільна», щоб будь-яка жінка або дівчина мала для себе безпечну зону, місце, щоб перепочити від турбот, відбудувати своє життя і бути щасливою знову», — каже представник UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль.

Простір «Вільна» у Києві — перший у мережі, яка охопить найбільші українські міста. У грудні очікується відкриття в Ірпені, Львові, Ужгороді, Сумах, Чернівцях, Дніпрі, Одесі, Харкові та Херсоні.

«Вільна» — це простір, де кожну жінку і дівчину, що перебуває у складній життєвій ситуації, вислухають і зрозуміють. Адміністраторка, психологиня та соціальна працівниця готові проконсультувати жінок та надати інформацію щодо доступних сервісів підтримки.

У календарі заходів простору «Вільна» заплановані групові та індивідуальні сесії з психологом, кар’єрні сесії, зустрічі з експертками у сфері здоров’я тощо. Анонси заходів будуть доступні на фейсбуці тут  і тут.

Адреса простору «Вільна» у Києві: вул. Антоновича, 33В, БЦ Махім, 6-й поверх, офіс 18. Графік роботи: середа-неділя, з 11:00 до 20:00

Ініціатива реалізується у межах гуманітарного реагування UNFPA за підтримки урядів Великої Британії, Канади, Данії та американського народу (USAID), а також CERF та Ukraine Humanitarian Fund.