У Києві поблизу станції метро «Театральна» відкрився простір психоемоційної підтримки «Літокрил» для дітей, які постраждали від війни.
Простір має три кімнати – дві для групових занять й одна для психологічних сесій. Усі заняття розписані погодинно для дітей різних вікових груп: від 4 до 7 років, 8–11 років і 12–16 років.
Читайте також: У Києві з’явиться сквер імені героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
У «Літокрилі» діти граються, беруть участь в арт- і казкотерапії. Кваліфіковані психологи надають безкоштовні психологічні консультації, зокрема, працюють з тривожними та депресивними станами дітей та їхніх батьків у групах чи індивідуально.
«Багато родин бігли з окупованих територій або від вибухів. Після цього вони мають пристосуватись до життя у великому місті, знайти роботу, школу або садок, друзів. Це складно прожити не тільки батькам, але і дітям, які часто не можуть розповісти мамі з татом, що насправді відчувають після пережитого», – каже кураторка проєкту Ольга Кабанець.
Останні новини
- Розмовна польська для подорожей: основні фрази та вирази
- Безоплатні онлайн-консультації психологів та психіатрів для дітей
- Моє тіло – моє діло. «Субстанція» як кульмінація тренду на боді-горори від жінок-режисерок
- 12 вестернів, які варто переглянути кожному любителю Дикого Заходу
- Онлайн-школа DarwinLand запускає новий проєкт
Новости на главной
Щотижня в «Літокрилі» проводять майстер-класи: театральні студії, змішані єдиноборства, орігамі, кулінарія, а також медіашкола з вивчення телебачення та знімання дитячих новин. Для найменших дітей проводять заняття з підготовк до школи, роблять вправи на логіку, памʼять та увагу.
Читайте також: Незабаром у Києві відкриється велика ковзанка просто неба
Це вже третій хаб від благодійного фонду Rescue Now, перші два працюють у Харкові. Ще один заклад на лівому березі Києва відкриють у січні 2024 року.