У лабораторії Ескулаб можна безплатно здати аналізи за програмою НСЗУ

01.03.2024

У медичній лабораторії Ескулаб можна здати беплатні аналізи за програмою медичних гарантій від НСЗУ.

Щоб здати безплатні аналізи в Ескулаб, потрібно мати електронне направлення на рівні вторинки з 16-значним кодом, від сімейного або лікуючого лікаря. З направленням необхідно звернутись у одне із 40 відділень Ескулаб у 24 містах, або зареєструватись в онлайн-черзі через сайт.

“Лише певні відділення Ескулаб верифіковані НСЗУ. Ми працюємо над тим аби збільшити кількість відділень, а всі нові відкриваємо інклюзивними”, — говорить керівник відділу продукту медичної лабораторії Ескулаб Ірина Мандзюк. 

Які аналізи можна здати безплатно у Ескулаб?

Більшість безоплатних аналізів передбачені за пакетом вторинної медичної допомоги №9 “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”. Наприклад, це такі дослідження: вітамін D, тиреотропний гормон, печінкові проби тощо. Уточнити, чи є необхідне дослідження в переліку можна на сайті Ескулаб.

Результати аналізів, виконаних за Програмою медичних гарантій, як і у випадку з державними лабораторіями, передаються в Електронну систему охорони здоров’я. Наразі договір Ескулаб із НСЗУ укладено до 31 березня 2024 року.