У Львові починають будувати контейнерне містечко для переселенців

У Львові починають облаштовувати перше контейнерне містечко для тимчасово перебування евакуйованих із гарячих точок. Це 88 житлових контейнерів, у яких зможуть жити понад 350 людей.

Про це повідомляє міський голова Андрій Садовий.

В одному будиночку можуть жити 2-4 людини. Всередині є все необхідне – меблі, світло, тепло. Санвузли та їдальня розташовані на території містечка. У будівництві допомагає уряд Польщі та міністр регіонального розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

На території Львівської громади буде розміщено декілька таких містечок. Садовий написав, що повідомить деталі згодом.

Реєструйся на MRKTNG марафон 2026 «Підкреслити головне»!

Довіра більше не виникає зі слів — лише з дій. Аудиторія змінюється швидше, ніж бренди встигають реагувати.

3 червня — про маркетинг, що враховує контекст, поведінку аудиторії і реальні сенси.

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір кейсів українських брендів і багато нетворкінгу.