У Міжнародний день передчасно народжених дітей «Procter & Gamble Україна» надає підтримку сім’ям малят по всій країні

17.11.2021

Сьогодні відзначають Міжнародний день передчасно народжених малюків. У цей день компанія Procter & Gamble та її бренд Pampers хочуть привернути увагу до особливих потреб поспішайок і нагадати, що турбота і догляд – це те, чого вони потребують найбільше у великому незнайомому їм світі.

В Україні щороку приблизно 20 000 немовлят народжуються передчасно — це майже кожен 15 малюк. Шкіра передчасно народжених дітей може бути вдвічі тоншою, ніж шкіра доношеного малюка та надзвичайно чутливою до всього, що її торкається. Тому бренд Pampers разом із фахівцями в галузі охорони здоров’я створив спеціальні найменші підгузки для малят, які народилися з вагою від 500 г до 1,8 кг. Такі підгузки є надзвичайно м’якими, містять тисячі мікропор, що забезпечують належну циркуляцію повітря, м’які боковинки та глибокі манжети, які гарантують надійний захист. 

Наша компанія багато років тісно співпрацювала з лікарнями, педіатрами та медсестрами, щоб створити унікальні найменші підгузки для передчасно народжених дітей. Сьогодні ці підгузки стали доступними в українських перинатальних центрах і допомагатимуть створювати комфорт та захист для найбільш вразливих малюків, — зазначила Наталія Нікітіна, керівниця відділу комунікацій P&G в Україні. 

Відсьогодні та протягом року у партнерстві з Асоціацією неонатологів України Procter & Gamble передасть 500 000 таких підгузків у  перинатальні центри по всій Україні. Ця кількість задовольнить річну потребу перинатальних центрів у підгузках для немовлят.

Ми давно чекали, коли в Україні з’являться підгузки для передчасно народжених малюків, тому що бачили, як складно і батькам, і медперсоналу виходжувати таких діток. Ці унікальні підгузки підходять під зріст дитини, вони менш травматичні, і дуже важливо, що вони мають гіпоалергенні властивості, — прокоментувала Тетяна Костянтинівна Знаменська, президент асоціації неонатологів України, доктор медичних наук, професор, заступник директора з перинатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України».