У польських McDonald’s готують український бургер: гроші підуть на допомогу Україні

McDonald’s передасть 3 злотих від продажу кожного українського бургера «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні»

29.04.2022

Український бургер з 27 квітня доступний у ресторанах McDonald’s у Польщі. Він готується за аналогічним рецептом популярного в Україні бургера.

Про це йдеться у релізі компанії, пише Укрінформ.

McDonald’s передасть три злотих від продажу кожного українського бургера «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні». Пропозиція діятиме в польських ресторанах бренду, поки не вичерпаються запаси відповідних інгредієнтів. Акція реалізується у партнерстві з Глобальним договором ООН.

Український бургер/McDonald’s

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» надає гуманітарну допомогу українцям, які цього потребують. Кошти, надані McDonald’s Польща у співпраці з Глобальним договором ООН, будуть спрямовані на закупівлю продуктів тривалого зберігання (макарони, крупа, кава, згущене молоко) і засобів гігієни. Продуктові набори передаватимуться тим, хто цього потребує, переважно на сході України.

Наразі McDonald’s в Україні вже передав понад 50 тонн продуктів харчування на гуманітарні цілі, а спільно із Фундацією – майже тисячу аптечок для тих, хто цього потребує. Також передали допомогу для лікарень та їхніх пацієнтів – ліки, обладнання, медичні та гігієнічні засоби, воду, їжу.

Загалом «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» реалізує 5 програм допомоги на території країни, з особливим акцентом на гуманітарну допомогу. У роботу Фундації залучені працівники компанії McDonald’s, які зголосилися допомогти на волонтерських засадах.

Компанія «McDonald’s Польща» раніше приготувала і роздала понад 43 тис. гарячих страв людям, які перетинають кордон. «McDonald’s Польща» також підтримує працівників з України та їхні сім’ї у пошуку роботи та проживання в Польщі.

«Фундація Дім Рональда МакДональда» у Польщі допомогла з обладнанням мобільної амбулаторії, яка надає медичну допомогу в Перемишлі українцям, які перетинають кордон. Фундація також фінансує лікарняні ліжка для батьків маленьких українських пацієнтів та надає житло в будинках Рональда Макдональда для тих, хто доглядає за важкохворими дітьми.

Фото обкладинки: Укрінформ