У понеділок у Києві діятимуть екстрені відключення електроенергії

07.11.2022

У понеділок, 7 листопада, у Києві та семи областях України діятимуть планові та екстрені відключення електроенергії. Їх вводитимуть обленерго у разі, якщо дефіцит буде більшим, ніж закладено у графіки. У разі введення аварійних відключень електроенергія може зникати раніше за план, а обмеження споживання триватиме довше.

Як повідомили у пресслужбі Укренерго у Telegram, йдеться про Київську, Чернігівську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Харківську, Полтавську області. У компанії пояснили, що поки що йдеться про планові відключення з дотриманням графіків. Однак в окремих регіонах діятимуть екстрені аварійні відключення.

Там додали, що енергосистема країни поки що не може відновити повноцінну роботу після масованих атак Росії з початку жовтня.

«Області, які страждатимуть від відключень, ніхто не обирав — це наслідок руйнувань енергетичної інфраструктури після атак ракет та дронів. Нагадаємо, що об’єднана енергосистема України зазнала масованих ракетних атак 10, 11, 17, 22 жовтня та 2 листопада», — резюмували в Укренерго.

У ДТЕК Київські енергосистеми повідомили, що у Києві з самого ранку 7 листопада діють екстрені відключення світла, графіки не дотримуються.