У Великій Британії видали книжку «Квір-Україна: Антологія голосів ЛГБТКІ+ під час війни»: подробиці

Книга «Квір-Україна: Антологія голосів ЛГБТКІ+ під час війни»

Книга «Квір-Україна: Антологія українських голосів ЛГБТКІ+ під час війни» була виключена із серії книг видавництва Renard Press Ltd.

Про це повідомляється на сайті Renard Press Ltd.

Ця книга є фандрейзингом проектом, і всі отримані від продажу суми передаються благодійним організаціям, які підтримують ЛГБТКІ+ людей в Україні.

Читайте також: У Британії започаткують щорічну премію для жінок, які пишуть нонфікшн

Упорядниками та перекладачами став колектив DVIJKA – дует художників та дослідників, які народилися у Києві та живуть у Лондоні. Нова робота була спрямована на висвітлення досвіду ЛГБТК+ України та документування квір-історії на території України.

Читайте також: Комікс «Своя війна»: художники показали, як працювала українська провідниця у перші дні війни

«На тлі жорстокого вторгнення правим діячам набагато легше націлитися на маргіналізовані групи, а під час війни квір-спільнота надзвичайно вразлива до переслідувань. Бути явно квіром в Україні – це акт бунту, але ЛГБТКІ+ люди знаходять способи виразити себе всупереч усьому, творити поза будь-якими обмеженнями. Кожен голос розповідає історію, і ця антологія є платформою для цих голосів, архівом їх існування. Настав час для них розповісти свої історії на власних умовах – і для решти світу солідаризуватися з ними», – ідеться в анотації.