Українка Jerry Heil отримала премію Music Moves Europe Awards 2023

Українська співачка Jerry Heil отримала премію Європейського Союзу Music Moves Europe Awards 2023, п’ять тисяч євро та можливість виступити наживо у студії Deezer. Про це виконавиця повідомила на своїй сторінці у Twitter.

«Здобувати перемогу і європейську нагороду Music Moves Europe Awards 2023 у мільйон разів приємніше, коли робиш це в ім’я своєї країни та завдяки їй! Дякую кожній людині, яка голосувала за мене! Крок за кроком прокладається шлях для українських музикантів у світ! Україна звучить! І нас чують», — написала Jerry Heil.

Jerry Heil отримала нагороду Public Choice Award. Гран-прі журі — італійка Sans Soucis.

Під час виступу зі сцени премії Jerry Heil звернулася до решти номінантів: «Довгий час для українських артистів було мрією з’явитися у глобальному контексті, і сьогодні це відбувається. Всіх артистів тут я хочу просто попросити вас: друзі, говоріть правду в унісон з Україною».

Music Moves Europe Awards — це щорічна премія Європейського Союзу, яка була створена для підтримки молодих європейських артистів та допомоги їм у розвитку музичної кар’єри.

Як повідомлялось, у 2021 році нагороду Music Moves Europe Awards вперше здобула українська реперка Alyona Alyona. Тоді вона перемогла в основній номінації та отримала додаткову нагороду в номінації Public Choice Award. У 2022 році переможницею стала українська співачка Аліна Паш.