Українка може поїхати на «Євробачення» від Швеції

Учасниця 12-го сезону вокального шоу «Голос країни» Марія Сур повідомила про те, що боротиметься за право представити Швецію на пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Марія стала учасницею щорічного музичного фестивалю «Мелодіфестивален», під час якого у Стокгольмі проводиться нацвідбір на «Євробачення». На турах-прослуховуваннях, які стартують у лютому, українка виконає композицію «Ніколи не здавайся».

 «Моя пісня розповідає історію про мене, про моє життя та про мої внутрішні почуття (і, я думаю, про почуття більшості українців зараз). Я надзвичайно вдячна, що можу поділитися цим з людьми, і сподіваюся, що ви відчуєте мої почуття, про які я розповідаю у своїй пісні. Наше майбутнє буде чудовим, якщо ми ніколи не здамося», — звернулася до фоловерів в Instagram співачка.

Як повідомлялося раніше, після початку повномасштабної війни Марія Сур разом із мамою поїхала до Швеції до своєї тітки. На благодійному концерті на підтримку України у Стокгольмі співачку помітили продюсери Warner Music та уклали з нею контракт.