Українка Світлана Кравс вирушила до Монте-Карло на 91-річному автомобілі

30.01.2023

У Львові стартував цікавий автопробіг Road to Help. Його учасники — українсько-польський екіпаж (Michal Kumiega / Світлана Кравс) — вирушив до Монте-Карло автомобілем Peugeot 201 Coupe 1932 року. Для участі у найвідомішому історичному ралі Rallye Monte-Carlo Historique усі екіпажі мають подолати «Зоряний шлях» — дістатися Монте-Карло своїм ходом з різних міст Європи. Цього разу це Бад-Хомбург, Реймс, Турин, Осло та Лондон. Про це повідомляє «Автоцентр».

Старт «Зоряного автопробігу» відбувся на території львівського палацу Потоцьких. Виявляється, що перші автомобільні змагання карпатськими дорогами були організовані президентом Галицького автоклубу Домініком Потоцьким ще 1908 року. І дуже символічно, що за 115 років українсько-польський екіпаж проїхав маршрутом Великого карпатського ралі. Довжина маршруту зі Львова до Монте-Карло становить 2200 км. Змагання Road to Help проводять завдяки Фундації Gentes, яка від початку повномасштабної війни рф проти України активно підтримує наших біженців у Кракові, а також відправляє гуманітарний транспорт до прифронтових районів.

Рік тому Світлана Кравс (пілот) з чоловіком Євгенієм Кравсом (штурман) були учасниками ралі Monte-Carlo Classique-2022, де змагалися на раритетному ЗАЗ-965.