Українку Наталію Єгорову взяли у німецькі «Танці з зірками»

Колишня дружина мера Києва Віталія Кличка стала учасницею німецької версії шоу «Танці з зірками». У проєкті вона братиме участь як Наталія Єгорова. У ФРН жінка відома як співачка, а не лише як друга половина славетного боксера.

У Німеччині Наталія Єгорова будувала музичну кар’єру, тож у «Танці з зірками» її покликали як співачку, авторку пісень та представницю України. Вона цьому дуже рада, тож уже готується поборотися за титул головної денс-селебриті Німеччини — тренується на скакалці та бігає вранці.

«Ми вітаємо на нашому танцмайданчику ще одну знаменитість. Наталія Єгорова (раніше Кличко) є учасницею Let’s Dance і танцює за титул Dancing Star 2023. Ми дуже раді, що ви з нами», — повідомила команда «Танців з зірками».

Цікаво, що напередодні Наталія Кличко змінила у соцмережах прізвище на дівоче — Єгорова. Тож тепер на всіх платформах видно, що з колишнім боксером і чинним мером Києва вона розлучилася. Цікаво, що Наталія Єгорова не єдина українка, яку запросили у «Танці з зірками» за кордоном. Джамала брала участь у польських «Танцях з зірками», Ольга Полякова змагалась у Грузії.