Українська режисерка Крістіна Тинькевич зі стрічкою «Як там Катя?» змагатиметься на кінофестивалі у Санта-Барбарі

23.01.2023

Драма Крістіни Тинькевич «Як там Катя?» потрапила до конкурсної програми Santa Barbara International Film. Про це інформує пресслужба Державного агентства з питань кіно.

«У межах Santa Barbara International Film Festival, який пройде з 8 по 18 лютого, відбудеться північноамериканська прем’єра стрічки», — йдеться у повідомленні.

Цей фільм — дебютна повнометражна робота режисерки, світова прем’єра якої відбулась на 75-му кінофестивалі у Локарно у конкурсній програмі «Concorso Cineasti del presente».

«Фільм отримав дві нагороди фестивалю: спеціальний приз журі Ciné+ та приз за найкращу акторську гру для Анастасії Карпенко», — наголошують у відомстві.

Сюжет фільму ґрунтується на історії лікарки швидкої допомоги Анни: вона  намагається відшукати справедливість у цьому недосконалому світі.

Згідно з дописом, над стрічкою працювала компанія Evos Film. Продюсерами виступили Ольга Матат та Влад Дудко. Фільм створений за підтримки Держкіно. Міжнародна промоція стрічки відбувається за сприяння Українського інституту в межах програми «proMOTION».