Українська шаблістка Ольга Харлан здобула бронзу на Гран-прі у Тунісі

16.01.2023

Українська шаблістка, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан виборола бронзову медаль на Гран-прі з фехтування у Тунісі. Ця нагорода стала 26-ю в кар’єрі спортсменки на турнірах престижної серії змагань Міжнародної федерації фехтування (FIE).

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Під час цих змагань українка провела шість переможних поєдинків у групі та п’ять у плейоф, зокрема в 1/4, коли вже поступалася з рахунком 10:13 віцечемпіонці Олімпіади в команді та бронзовій медалістці останнього чемпіонату Європи в особистій першості Сарі Бальзер із Франції. Тоді зустріч фехтувальниць завершилася з рахунком 15:14 на користь Харлан.

Українська спортсменка була дуже близькою до виходу у фінал, знову продемонструвавши відчайдушний камбек із рахунку 9:13 до 13:13, але фортуна була на боці іспанки Лусії Мартін-Португес — переможниці Кубку світу в Алжирі (14:15).

Востаннє Ольга Харлан сходила на п’єдестал в особистій першості на змаганнях такого рівня 10 січня 2020 року, коли перемогла на Гран-прі у Монреалі.